Informace a články
 

Krušnou noc měli hasiči ve Zlínském kraji po včerejším silném větru a dešti, který zasáhl náš kraj v úterý večer. Celou noc přijímalo krajské operační středisko hasičů oznámení od občanů. Jednalo se ve všech případech o odstraňování popadaných stromů a větví na silnice, chodníky a elektrická vedení. Do včerejší půlnoci vyjeli profesionální a...

Kdo jezdí okolo naší hasičárny, tak si možná všimnul, že se něco děje. A nejen venkovní úpravy ale i vnitřní prostory prochází rekonstrukcí a řádí tam i úklidová četa.

Zchátralý hospodářský dvůr v Rymicích, bývalé vrchnostenské sídlo, má za sebou komplikovanou historii. Po 2. světové válce byl znehodnocen nedostatečnou údržbou, v minulosti dokonce tato významná barokní památka sloužila jako kravín JZD. I přesto se dochoval téměř kompletní.

Z důvodu koronavirové pandemie a s ní spojenými opatřeními plynoucích z nařízení Vlády ČR a kolektivní zodpovědnosti vůči spoluobčanům se rada PHL domluvila s jednotlivými pořadateli na zrušení letošního ročníku Podhostýnské hasičské ligy. Kalendář soutěží se společně s pravidly přesouvá na rok 2021, kde si každý ze stávajících pořadatelů určí nový...